slide_1

  • 12 lat tradingu w tym tylko jeden kilka miesięcy na minusie!

  • Na pierwszym miejscu stawiam stabilność w tradingu oraz zarządzanie ryzykiem

  • 200-300 – średnia liczba przeprowadzanych przeze mnie transakcji miesięcznie

  • 1 200 000 akcji – mój średni miesięczny obrót liczony w akcjach

  • 78% – skuteczność strategii którą utrzymuje od lat w daytradingu

Czym się zajmuje

Od dwunastu lat traduje na amerykańskich rynkach akcji. Zawód DayTradera daje mi wolność, kasę i spełnienie.

Wolność – traduje w różnych miejscach o różnych porach. Pracuje dla siebie, to ja jestem „panem” swojego czasu, no i losu :).

Kasa – w tym zawodzie nie ma „widełek”, zarabiasz tyle ile jesteś w stanie. Wypracowane strategie pozwoliły mi osiągnąć zadowalający (nie tylko mnie, ale i moją żonę :)) poziom zarobków. Choć zawsze może być więcej, szczególnie gdy sięga się do studni bez dna, jaką jest amerykańska giełda akcji. By jednak w niej nie utonąć, postawiłem na stabilność i „równy trading”. Od 2007 roku utrzymuję się z tradingu, to moje główne źródło dochodu.

Spełnienie – trading stał się moją pasją, tak to jest gdy się kocha to co się robi. Od 2012 roku dzielę się wiedzą i doświadczeniem. Corocznie organizuje DayTrader Event, konferencje dla traderów. Prowadzę stronę day-trader.pl, na której systematycznie skanuję i analizuję spółki. Wraz z pomocą wyspecjalizowanych inżynierów tworzę sprawne i szybkie wielomonitorowe stanowiska komputerowe, specjalnie dostosowane do pracy traderów. Szkoła tradingu to nowy projekt, baza informacji, wiedzy i doświadczenia.

Tomasz Przybycień

Edukacja jest podstawą

Tomasz Przybycień
Tomasz PrzybycieńPodczas Konferencji DayTrader Event

Misja SzkolaTradingu.pl

SzkolaTradingu.pl to baza informacji, wiedzy i doświadczenia. Jeśli planujesz rozpocząć przygodę na amerykańskich giełdach akcji, to znajdziesz  tu materiały, które zapewnią Ci dobry start.

Produkty tutaj publikowane spełniać będą cztery podstawowe założenia skutecznego tradingu:

Czy wsiadłeś za kierownicę, bez umiejętności prowadzenia samochodu? Jeśli tak, to pewnie nie zajechałeś za daleko? Tak samo jest z tradingiem. Proszę nie planuj tradingu bez zdobycia podstawowej wiedzy i umiejętności. Na początku jest entuzjazm, ekscytacja, może się trafi złoty strzał, a później tradingowa farsa. Zanim rozpoczniesz trading zdobądź wiedzę, która zwiększy Twoje szanse na sukces na giełdzie.

Poświęciłem ostatnie 8 lat na trading. Mimo to uczę i rozwijam się dalej. Materiały edukacyjne, które będą publikowane na łamach SzkolaTradingu.pl to efekt moich przeżyć, obserwacji oraz własnych doświadczeń.

Odpowiednie przygotowanie do sesji powinno być dla Ciebie rutyną. Przygotowana strategia tradingowa, zarządzanie ryzykiem oraz skuteczny trading plan.

Bądź codziennie przygotowany do sesji!

Gdy masz już wiedzę, opracowaną strategię i przygotowany trading plan -> rozpocznij realny trading!
Skoczkowie narciarscy nagrywają swój każdy skok. Następnie dzięki analizie, wyciągają odpowiednie wnioski. Stale uczą się na błędach, a z sukcesów wybierają to co najlepsze.
Nie inaczej jest w tradingu. Analiza transakcji, dostosowywanie strategi do zmiennego rynku. Ucz się na własnych błędach – bo porażki są rzeczą naturalną w tradingu.