Przeczytaj co mówią uczestnicy szkoleń, konferencji, webinarów oraz partnerzy...

Wiedza przekazana w sposób jasny, poukładany, a na tym mi najbardziej zależało. Dopiero planuje rozpocząć trading więc informacje o tym jak rozsądnie rozpocząć trading była w sam raz dla mnie.
Wojtek, Początkujący, uczestnik DayTrader Event
Zainteresowałam się giełdami po obejrzeniu zagrań Tomka na jego kanale na Youtube. Nie byłam obecna na konferencji, dlatego postanowiłam zakupić dostęp do pakietu „Twój start”. Konkretnie i na temat. Teraz pozostaje mi tylko się uczyć i pracować nad strategią!
Magda, Początkująca, pakiet Twój start
The main focus of the Day Trader Event was placed on learning and instruction. Most of the presentations were full of detailed information about specific topics of interest to the traders. The audience had a great opportunity to learn about different subjects. The selection of topics, in my opinion, was excellent. The attendance during presentations was high and traders were engaged and genuinely interested.
Steve Sierszulski, Sterling Trader
„Mnie najbardziej ujeła ponadczasowość Day-Trader Event II. Trader mógł porozmawiać i rozpoznać siebie w traderach, którzy są na początku drogi, traderach którzy reprezentują podobny poziom do niego oraz zobaczyć jaką drogę musi jeszcze pokonać aby stać się trederem, którzy sa kilka długości przed nim. Ze szkoleń najbardziej zafascynowały mnie czytanie z taśmy prowadzone prze Pana Tomasza Przybycienia oraz prowadzona w bardzo hipnotyzujący sposób geometria rynku przez Pana Mieczysława Siudka. Z utęsknieniem czekam na Day-Trader Event III oraz osobiście chciałbym złożyć gratulacje na ręce Pana Tomasza Przybycienia za zorganizowanie szkolenia na bardzo wysokim poziomie.”
Piotr, Trader, uczestnik DayTrader Event
To co Tomek przekazuje podczas trwania Konferencji DayTrader Event to sama praktyka. Szczególnie podobały mi się wiadomości dotyczące Tape Readingu, tego jak czytać kwotowania.
Adam, Trader, uczestnik DayTrader Event
Dotychczas próbowałam swoich sił na Forexie. Tak w zasadzie nie miałam tam żadnej strategii może i stąd niepowodzenia. Konferencja otwarła mi oczy na to, że są inne rynki. Rynki które na pewno łatwiej zrozumieć. Dziękuje za motywację i cenną wiedzę!
Joanna, Początkująca, uczestnik DayTrader Event
Pojawiam się na wszystkich konferencjach, które organizuje Tomek. Zawsze miły i otwarty, a tematy i informacje które przekazuje praktyczne. Nie ma bujania w obłokach i durnych opowieści – jasno i na temat.
Andrzej, Początkujący, uczestnik DayTrader Event
Dotychczas trejdowałem na GPW. W ostatnich miesiącach przerzuciłem się na giełdy amerykańskie… jednak szybko straciłem depozyt. Głównie przez brak cierpliwości i wybór złego brokera. Dzięki nagraniom „Twój start” wiem na co spojrzeć i jak zacząć na NASDAQ raz jeszcze, tym razem lepiej do tego przygotowanym.
Bartosz, Trader, pakiet Twój start
Wykup dostęp

Chcesz zdobyć wiedzę z zakresu tradingu na amerykańskich giełdach akcji?

Sprawdź produkty, które udostępniam w Szkole Tradingu, zdobądź wiedzę i rozpocznij trading!
Wykup dostęp