Otrzymaj dostęp do 12 godzin nagrań, w trakcie których doświadczeni traderzy (mam tutaj na myśli traderów, którzy od 2007 utrzymują się z giełdy) przedstawią Ci swoje podejście do tradingu, poznasz ich historię oraz to co sprawiło, że osiągają na giełdzie doskonałe i stabilne wyniki. Poznasz również ciemne strony tradingu, momenty z którymi każdy musi sobie poradzić bo inaczej giełda jest go w stanie wyeliminować. Traderzy opowiedzą Ci o tym, jak podnosili się po upadkach na giełdzie oraz w jaki sposób inne sfery życia i równowaga życiowa wpływa na sukces na giełdzie. Poznasz również strategie tradingowe bazujące na Tape Readingu oraz scalpingu. Dowiesz się jakie pięć głównych czynników, powinno stanowić podwaliny Twojej strategi tradingowej oraz jak ją budować. Co najciekawsze, poznasz techniki wykorzystywane przez psychologa sportu, który od lat wspólpracuje z traderami ( w tym między innymi ze mną).

  • zobacz jak wygląda przygotowanie do sesji oraz dobór odpowiednich spółek; weźmiesz udział w sesji live tradingu
  • poznasz techniki dzieki którym będziesz w stanie lepiej się skoncentrować przed sesją tradingową
  • poznasz zalety, przewagę giełd amerykańskich oraz sposóby w jaki możesz na niej rozpocząć swój trading
  • poznasz jedną z moich strategii daytradingowych od podszewki
  • poznasz kilku doświadczonych traderów, którzy przedstawią Ci swoją historię i powiedzą co sprawiło, że osiągają na giełdzie powtarzalne wyniki
  • zrozumiesz jak ważne jest skoncentrowanie się na realizacji zadania, niż na generowaniu zysków na giełdzie
Dowiedz się więcej!
Jedyna taka konferencja z live tradingu na akcjach amerykańskich w Polsce. Możliwość zadawania pytań podczas handlu na żywo i uzyskiwanie pytań natychmiastowo było doskonałą sprawą żeby zrozumieć mechanizm otwierania i zamykania pozycji. Bardzo ważnym elementem gry w strategii tradingu Tomka co można było zauważyć przy otwieraniu przez niego pozycji jest nawyk szybkiego ucinania strat jeśli coś idzie nie tak a nie czekanie i pogłębianie straty na pozycji co gubi wielu traderów. Unikatowe było również pokazanie jak można wykorzystać karnet zleceń przy daytradingu (tape reading) jak dzięku temu można znaleźć duże zlecenia na spółce i grać z kierunkiem w którym podążają. Polecam gorąco każdemu traderowi na przyszłość uczestnictwo w takim Evencie.
Piotrek
Jak każdy z poprzednich Eventów organizowanych przez Tomka (Day-trader.pl) ten także dał mi ogromnego kopniaka motywacyjnego do doskonalenia moich umiejętności w tradingu na rynku amerykańskich akcji. Tym razem szczególnie podobały mi się zajęcia z psychologiem sportu oraz wykład Piotra Habiny. A za najlepszą część uważam wieczorne spotkania przy piwku i możliwość poznania uczestników konferencji. Na co dzień nie ma możliwości spotkania tylu ludzi zajmujących się tradingiem na różnych rynkach, różnymi strategiami itd. Już nie mogę doczekać się kolejnej konferencji..
Dariusz
Ciekawe wydarzenie dla każdego zainteresowanego amerykańskim rynkiem akcji i nie tylko.
Dużo ciekawych ludzi i masa nieocenionej wiedzy od praktyków rynku.
Świetna atmosfera w trakcie sesji jak i po niej. Serdecznie polecam każdemu.
Kamil