W dniu dzisiejszym wystartował nowy projekt „Szkoła Tradingu” pod adresem SzkolaTradingu.pl. Będę publikował tutaj materiały edukacyjne, które zawierać będą nagrania video uczące daytradingu na amerykańskich giełdach akcji: NYSE, NASDAQ oraz AMEX.

Na początek proponuje Wam pakiet „Twój start w świecie daytradingu – na NYSE, NASDAQ, AMEX”. Jest to oferta skierowana do osób, które dopiero zastanawiają się nad rozpoczęciem tradingu na największych giełdach świata. Jest to kompendium wiedzy dotyczące tego jak zacząć.

Sprawdź pakiet „Twój start”.

 

Materiały edukacyjne będę publikował raz na kilka miesięcy. Cel to zbudowanie bazy wiedzy od podstaw aż do zaawansowanych modułów.

Jeżeli nie chcesz pominąć nowych materiałów, dodaj maila poniżej, a otrzymasz jako pierwszy informację o nowych publikacjach.


  

Pozdrawiam i życzę udanego startu w świecie daytradingu!

Tomasz Przybycień